MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 12099458
nr 1209 9458
Byrå
mahogny, 1940-tal. Längd: 62, djup: 37 cm, höjd: 60 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 8 oktober 2018
kl 20:45:44
100 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr